KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13699199
nr 1369 9199
Anker Landberg
(1916-1973), Danmark
Oljemålning, Fiskargubbar. Signerad, daterad -70. Olja på duk, 54x80 cm
Anker Landberg, dansk bildkonstnär född 1916 i Præstö, Danmark, död 1973.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:17:32
20/12 23:28:19
Anker Landberg
Läs mer om Anker Landberg